اطلاعيه
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 45
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 444
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

امروزه كشور انگلستان به دلايل متعددي مقصد انتخابي بسياري از هموطنان براي مهاجرت است و همواره افراد به دنباي يافتن پاسخ سوالات خود و يافتن شرايط مهاجرت به انگلستان هستند. سوالاتي در زمينه اخذ ويزاي تحصيلي انگلستان و يا ويزاي Tier 4 انگلستان , چگونگي اخذ ويزاي كار انگلستان يا همان ويزاي Tier 2 انگلستان , سرمايه گذاري در انگلستان و يا ويزاي Tier 1 انگلستان و اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاري در انگلستان و در نهايت چگونگي اخذ اقامت دائم انگلستان . موسسه حقوقي توسعه گران مهر با بهره گيري از كادر وكلاي مجرب شما را براي دستيابي به اين اهداف و شرايط مهاجرت به انگلستان ياري مي نمايد.
در اين مقاله سعي شده شرايط مهاجرت به انگلستان به طور كلي مورد بررسي قرار گيرد.
روش ها و شرايط مهاجرت به انگلستانما در اين مقالات به بررسي روش ها و شرايط مربوطه پيرامون مهاجرت به انگلستان مي پردازيم. همچنين جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاورين موسسه حقوقي توسعه گران مهر تماس حاصل فرماييد.
اخذ اقامت انگلستان از طريق ازدواج
شرايط مهاجرت به انگلستان از طريق ازدواج؛ به طور كلي ميتوان گفت براساس قواعد حقوق بين الملل خصوصي چنانچه علقه زوجيت فيمابين دو فرد وجود داشته باشد فرد متقاضي ميتواند براي دريافت ويزا و اقامت كشور طرف مقابل اقدام كند. طبق قوانين كشور انگلستان نيز اگر شما قصد آن را داريد كه با يك فرد مقيم يا شهروند كشور انگلستان ازدواج كنيد ميتوانيد پس از ازدواج و اثبات مواردي براي دريافت اين ويزا و اقامت انگلستان اقدام كنيد.
براي دريافت اين ويزا هردو طرف بايد داراي سن بيش از 18 سال باشند. شخص درخواست دهنده ازدواج در انگلستان بايد مداركي دال بر درآمد و توانايي مالي خود ارائه دهد كه مبين اين موضوع باشد كه ميتواند خود و همسرش را بدون نياز به كمك هاي دولتي ساپرت نمايد. شخص متقاضي اين ويزا بايد به سفارت كشور انگلستان در كشور خود مراجعه و درخواست خود را به همراه كليه مدارك مثبت زوجيت و مدارك لازم دال بر اقامت و شهروندي همسر خود را ارائه دهد.
با دريافت اين ويزا شما اجازه كار, تحصيل و زندگي در خاك انگلستان را بدست مي آوريد و رعايت موارد خاص و پس از طي مدتي 5 ساله ميتوانيد به اقامت دايم كشور انگلستان دست يابيد.
اخذ تابعيت انگلستان از طريق تولد
يكي از شرايط مهاجرت به انگلستان از طريق طريق تولد مي باشد، معمولا كشورها براي اعطاي تابعيت خود از طريق تولد از يكي از دو معيار خون يا خاك و يا تركيبي از هردو استفاده ميكنند. از سال 1983 به بعد و با تصويب قوانين جديد , نظام حقوقي كشور انگلستان براساس معيار خون تنظيم شده است و اين بدان معني است كه بايد حداقل يكي از والدين فرد بريتانيايي باشند تا بتواند با تولد در خاك بريتانيا و يا كشور ديگري تابعيت انگلستان را كسب كند. در واقع اين تابعيت به هر فردي كه از پدر يا مادري بريتانيايي متولد شود تحميل ميگردد و صرف تولد در خاك بريتانيا موجب كسب تابعيت براي فرد نيست.
اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاري در انگلستان
ويزاي Tier 1 يا ويزاي سرمايه گذاري انگلستان از شرايط مهاجرت به انگلستان مي باشد و به طور كلي به سه دسته تقسيم مي شود:
investor.1 سرمايه گذاري در انگلستان
تا قبل از 6 نوامبر 2014 براساس سيستم امتياز بندي(point based system) شما براي درخواست ويزاي سرمايه گذاري انگلستان شما نيازمند اين بوديد كه داراي حداقل نقدينگي معادل يك ميليون پوند (1.000.000) باشيد كه 750.000 پوند آن در شركت ها و موسسات قانوني انگلستان و 250.000 پوند آن در هر زمينه اي كه خود مايل باشيد به كار گرفته مي شود.از طرف ديگر دارايي هاي شخص منهاي بدهي هاي او نبايد كمتر از دو ميليون (2.000.000) پوند باشد.
مبلغ 750.000 پوند از اين سرمايه در حسابي به صورت بلوكه قرار ميگيرد و شما فقط حق دريافت و استفاده از سود پول خود را داريد. 250.000 پوند باقيمانده در اختيار فرد قرار ميگيرد كه ميتواند آزادانه به تجارت يا خريد ملك بپردازد. ميتوان گفت براي دريافت اين ويزا شما نيازي به مدرك تحصيلات آكادميك نداريد و داشتن مدرك زبان ضروري نيست.همچنين با دريافت ويزاي سرمايه گذاري انگلستان شما ميتوانيد همسر و فرزندان خود را همراه داشته باشيد.
بعد از 6 نوامبر 2014 تغييراتي در قوانين ويزاي سرمايه گذاري انگلستان ايجاد شد و از آن تاريخ به بعد براي درخواست ويزاي سرمايه گذاري انگلستان نقدينگي شما نبايد كمتر از 2 ميليون پوند باشد. اين وجه بايد درتملك متقاضي يا همسر او باشد و فرد بايد بتواند اثبات كند كه از چه طريقي آن را بدست آورده است.
شما با دريافت ويزاي سرمايه گذاري انگلستان ميتوانيد حداكثر به مدت 3 سال و 4 ماه در بريتانيا اقامت داشته باشيد و اين مدت قابل تمديد براي 2 سال ديگر است.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۴۴:۵۹ ] [ مينا ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blog9 :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب